Bergüzar Korel: Ateş olmayan yerden duman çıkarıyorlar!

Kaan Urgancıoğlu ile bir dizide rol alacağı iddialarını Bergüzar Korel, "Yok öyle bir şey. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler ama çıkarıyorlar" sözleriyle yalanladı

Magazin

Bergüzar Korel: Ateş olmayan yerden duman çıkarıyorlar! Geçtiğimiz günlerde Bergüzar Korel'in Kaan Urgancıoğlu ile birlikte bir dizide başrol oynayacağı haberleri magazin sayfalarında yer almıştı. Önceki gün güzel oyuncu Cihangir'de görüntülendi. Muhabirler, “Kaan Urgancıoğlu’yla yeni projenizden bahseder misiniz” diye sordu. Korel, “Yok öyle bir şey. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler ama çıkarıyorlar maalesef. Bana öyle bir teklif gelmedi.” cevabını verdi. Bergüzar Korel daha önce yaptığı açıklamada bir süre dizilerde rol almayacağını ve oğlu Ali'ye zaman ayıracağını söylemişti.Bir arkadaşının annesinin doğum günü kutlamasına giden Bergüzar Korel, elinde papatyalarla objektife takıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: