Bergüzar Korel en çok neye aşerdi?

Magazin muhabirlerinin sorularını içtenlikle yanıtlayan Bergüzar Korel hamileliğinin güzel gittiğini belirtti ve tuzlu-tatlı yiyeceklere aşerdiğini itiraf etti.

Magazin

Bergüzar Korel en çok neye aşerdi? Bergüzar Korel ile Halit Ergenç bir mücevher markasının reklam yüzü ünlü oldu. Ünlü çift dün akşam düzenlenen rol aldıkları reklam filmin tanıtım geccesinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. İkinci çocuğuna hamile olan Bergüzar Korel, "Cinsiyeti erkek. Henüz ismi belli değil ama Ali gibi sade ve eski bir isim olacak" dedi.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'ten anlamlı karar!

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'ten anlamlı karar!Bunun üzerine magazin muhabirleri "aşerme oluyor mu?" diye sordu. Güzel oyuncu, "Ali'de hiç yaşamamıştım ama bu sefer hamileliğimin ilk başlarında tuzlu ve ekşi şeylere karşı oldu, limon ve erik gibi şeylere aşerdim" cevabını verdi.

Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'den şok sözler:

Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'den şok sözler: "Annem kardeşi kardeşe kırdırdı!"Demet Akalın'dan Bergüzal Korel'e destek geldi!

Demet Akalın'dan Bergüzal Korel'e destek geldi!Halit Ergenç’in Atatürk projesi neden iptal oldu?

Halit Ergenç’in Atatürk projesi neden iptal oldu?Bergüzar Korel:

Bergüzar Korel: "Sıkıntılı bir durum yok!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: