BERGÜZAR KOREL PAVYON ŞARKICISINI CANLANDIRIYOR

Bergüzar Korel'in pavyon şarkıcısını oynadığı 'Bitmeyen Şarkı' dizisinin pavyon çekimleri tam 14 saat sürdü!

Magazin

BERGÜZAR KOREL PAVYON ŞARKICISINI CANLANDIRIYOR Acıların kadını geliyor! Bergüzar Korel'in, oğlunu arayan bir pavyon kadınını canlandırdığı 'Bitmeyen Şarkı' dizisi pazartesi başlıyor! Dizinin pavyon sahneleri İzmir'deki gerçek bir pavyonda çekildi.

ÇOK GÜÇLÜ KADINLARDI
Şarkı söylemek için Febyo Taşel'den ders alan Korel, çekimler sırasında da pavyon şarkıcılarıyla vakit geçirdiğini söyledi: "Çekimlerde bu mesleği yapan çok güçlü ve ayakları üzerinde durabilen kadınlarla tanıştım..."

Önümüzdeki pazartesi günü atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan 'Bitmeyen Şarkı' dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerinde Bergüzar Korel ve Bülent İnal'ın yer aldığı dizinin çekimleri İzmir'de gerçekleştiriliyor.

İNCE BİR ÇİZGİ...
Pavyon sahneleri, İzmir Alsancak'taki bir mekanda 14 saatte çekilen dizi için sıkı bir çalışma dönemi geçiren Bergüzar Korel, rolü için şöyle konuştu: "Öyle bir rol ki, sinema tarihinde defalarca oynanmış ve çok ince bir çizgide duruyor. Belirli klişelere kapılıp seyircinin görmeye alıştığı bir pavyon kadınını canlandırmamaya çalıştım." Bu mesleği gerçekten yapan kişilerle uzun uzun vakit geçirdiğini belirten güzel oyuncu, "Aslında onların beni merak ettiklerinden daha çok ben onların hayatlarını merak ediyorum. Karşımda bu işi meslek olarak yapan çok güçlü ve kendi ayakları üstünde durmayı başarmış kadınlar vardı" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: