Bergüzar Korel uyardı!

Dizi setlerine ara verdikten sonra tiyatro sahnesine dönen ve seyircisinin karşısına 'Kızlar ve Oğlanlar' adlı oyunla çıkan Bergüzar Korel, takipçilerini uyardı.

Magazin

Bergüzar Korel uyardı! 'Vatanım Sensin' dizisinin final yapmasının ardından ekrana ara veren Bergüzar Korel bir süredir tiyatro sahnesinde boy gösteriyor. 'Kızlar ve Oğlanlar' adlı oyunu sahneleyen güzel yıldız geçtiğimiz gün bir konuda takipçilerini uyardı. Korel instagram hesabından yaptığı son paylaşımla dijital mecrada sadece instagram hesabı olduğunu belirterek kendi adına açılmış sahte hesaplara itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Bergüzar Korel, sırrını paylaştı!

Bergüzar Korel, sırrını paylaştı!
Bergüzar Korel: Ne akımı yahu?

Bergüzar Korel: Ne akımı yahu?Bergüzar Korel kendi adına açılmış bir Twitter hesabının fotoğrafını paylaşarak, siyasi paylaşımlar yapan bu hesabın kendisine ait olmadığını söyledi. Korel, Twitter ve Facebook hesaplarının olmadığını belirtti.

Sıfır makyaj Bergüzar!

Sıfır makyaj Bergüzar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: