Bergüzar Korel'den anlamlı teşekkür!

Bergüzar Korel dün akşam aldığı ödülü Cumhuriyet kadınlarına armağan ederken tüm ekip arkadaşlarına da teşekkür etti.

Magazin

Bergüzar Korel'den anlamlı teşekkür! Eşi Halit Ergenç'le birlikte 2 sezondur 'Vatanım Sensin' dizisinde fırtınalar estiren Bergüzar Korel canlandırdığı 'Azize' karakteri ile bir çok ödüle layık görüldü. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra aile yaşantısıyla da takdir toplayan Korel, geçtiğimiz akşam düzenlenen '23. Altın Objektif Ödülleri’nde “En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncusu” ödülünü aldı ve bu ödülü Cumhuriyet kadınlarına ithaf etti. “En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncusu” ödülüne ise Halit Ergenç layık görüldü. Ergenç ödülünü alırken eşi Bergüzar Korel ile aynı ödülü almaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Finale doğru sürpriz çıkış!

Finale doğru sürpriz çıkış!INSTAGRAM'DAN DA TEŞEKKÜR ETTİ!

Tören sonrası Instagram hesabından da bir paylaşımda bulunan güzel oyuncu ödülünü tüm ekip arkadaşlarına armağan etti. Bergüzar Korel şöyle dedi:

"Biz Vatanım Sensin’de; kadın erkek, çoluk çocuk, omuz omuza bir milletin uyanışını, fedakarlığını, kurtuluş mücadelesini anlattık. Biz her şeye rağmen “umudu” anlattık. Bu ödül benim adımla sınırlı değil, o yüzden bu hikayeye emek veren tüm ekibime teşekkür ediyorum. Azize’ye gelirsek bir karakterden çok daha fazlası benim için; cumhuriyetin, aydınlığın ruhu.. O yüzden bu ödülü bize umut olan tüm Cumhuriyet kadınları adına alırken beni ödüllendiren Magazin Gazetecileri Derneği’ne çok teşekkür ediyorum."

Bergüzar Korel'den anlamlı hareket!

Bergüzar Korel'den anlamlı hareket!Bergüzar Korel'den flaş açıklama!

Bergüzar Korel'den flaş açıklama!

Bunlarda ilginizi çekebilir: