Bergüzar Korel'e en güzel doğum günü hediyesi

"Vatanım Sensin" dizisinin Azize Hemşire'si Bergüzar Korel'e doğum gününde hayranları çok anlamlı bir sürpriz hazırladı.

Magazin

Bergüzar Korel'e en güzel doğum günü hediyesi Hayranları, doğum gününde Bergüzar Korel için yine anlamlı bir sürpriz hazırladı. Bergüzar Korel Universal Fan Club, Korel’in çocukluğunun geçtiği yere sanat atölyesi yaptırdı.

Daha önce yüzlerce fidan diken ve Afrika’da su kuyusu açtıran Bergüzar Korel Universal Fan Club, Bergüzar Korel’in bu yılki yaş gününde de boş durmadı.

Kulüp, oyuncunun çocukluğunun geçtiği İzmir-Karaburun’daki bir anaokuluna sanat atölyesi yaptırdı. Hayranları, oyuncuya şöyle seslendi: “Bu dünyaya sizin adınızı taşıyan güzellikler bırakmaya devam edeceğiz.”

Fan club, Karaburun’daki sanat atölyesinin fotoğrafını “Sanatçımızın çocukluğunun geçtiği bu şirin ilçede tıpkı onun gibi değerli sanatçılar yetişsin istedik” notuyla paylaştı.

Hayranları, Bergüzar Korel için geçen yıl Afrika’da su kuyusu açtırmıştı. Kuyuya bu yıl “Bergüzar Korel-Halit Ergenç su kuyusu” adı verildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: