Bergüzar Korel'e tam not!

Önceki gün ilk sahne performansını gerçekleştiren Bergüzar Korel moda eleştirmenlerinden tam not aldı. Ünlü stylist Hande Anı Can bu gecce için güzel oyuncuyu özel olarak hazırladı, tepeden tırnağa her şeyiyle ilgilendi.

Magazin

Bergüzar Korel'e tam not! Bergüzar Korel önceki akşam Aykut Gürel ve orkestrası eşliğinde ilk sahne performansını sergiledi. Güzel oyuncu bu gecce için özel hazırlandı. Bergüzar Korel'in her şeyiyle stylist Hande Anı Can ilgilendi. Tepeden tırnağa, kıyafetinden mücevherine kadar her şey özenle Hande Anı Can tarafından hazırlandı.

MODA ELEŞTİRMENLERİNDEN TAM NOT ALDI!

Güzelliği ile sahnede devleşen Bergüzar Korel, moda eleştirmenlerinden de tam not aldı. Bergüzar Korel gelen güzel yorumlar sonrası kendisini bu gecceye hazırlayan Hande Anı Can'a şu sözlerle teşekkür etti:

"Canım Hande sen hep özelsin hep titizsin. Yıllardır seninle yan yana olmaktan, çalışmaktan, heyecanlanmaktan ötürü çok mutluyum. İyi ki..."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: