Bergüzar Korel'i ağlatan hediye!

Yeni yaşını kutlayan oyuncu Bergüzar Korel'i hayranlarının anlamlı hediyesi duygusal anlar yaşattı. Korel yaptığı açıklamada, "Yine mutluluk gözyaşlarıyla girdiğim bir doğum günü yaşıyorum" dedi.

Magazin

Bergüzar Korel'i ağlatan hediye! Ünlü oyuncu Bergüzar Korel geçtiğimiz gün doğum gününü kutladı. Sevenleri her yıl olduğu gibi bu sene de güzel oyuncuyu unutmadı. Geçtiğimiz yıllarda 2000 tane fidanlıktan hatıra ormanı oluşturan, Afrika'da bir köye su kuyusu yaptıran Bergüzar Korel'in hayran sayfasının üyeleri bu yıl da oyuncuyu duygulandıran bir sürpriz hazırladı.

Bergüzar Korel hayranları, Kamboçya'da bir ev yaptırdı.


Bergüzar Korel itiraf etti:

Bergüzar Korel itiraf etti: "İkinci çocuğumuzu bekliyoruz"Bu sürpriz karşısında duygulanan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

''Yine mutluluk gözyaşlarıyla girdiğim bir doğum günü yaşatıyorsunuz bana... Yeryüzündeki tüm sözcükler anlamını yitiriyor yaptığınız güzelliklerle... Ne mutlu bana ki dünyayı güzelleştirmek için kalbini, varını-yoğunu ortaya koyan bir ailem var."


Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in keyifli halleri...

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in keyifli halleri...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: