Bergüzar Korel'in şarkısı sosyal medyayı salladı!

Karadayı'nın dün akşam yayınlanan bölümü Pazartesi akşamına damga vurdu. Savcı Turgut'un geri dönüşü ve Bergüzar Korel'in duygu yüklü yorumuyla seslendirdiği "Ben Bir Adam Sevdim" adlı şarkı sosyal medyayı salladı. Büyük beğeni toplayan bölümde sosyal medya platformu Twitter'da #cancağızım ve #feride etiketleri uzun saatler TT (Trend Topic) listesinde kalarak rekor sayıya ulaştı.

Magazin

Bergüzar Korel'in şarkısı sosyal medyayı salladı! Bölümde; Savcı Turgut'un gardiyan Serdar'ın yardımıyla hayata geri döndüğü sahneler izleyenleri şoke etti. Kötülükte sınır tanımayan Savcı Turgut, Feride ile yüzleşerek intikam oyununu başlattı. Seyit'i, Mahir'in öldürdüğünü ispatlayan kanıt dosyasını Feride'ye veren Turgut, ikiliyi ayırmak için ilk adımı attı. Mahir'in elini kana buladığına inanmayan Feride'nin gözyaşları eşliğinde ekrana gelen "Ben Bir Adam Sevdim" şarkısı izleyenleri hüzne boğdu. Sözleri Karadayı'nın senaristi Sema Ergenekon'a, müziği ise Toygar Işıklı 'ya ait olan şarkı izleyenleri mest etti.

Bölümün unutulmaz anlarından biri de Mahir ve Orhan'ın barışması oldu. Habil ile Kabil'le benzetilen iki kardeşin barışması izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Karadayı çok konuşulacak yeni bölümüyle 2 Şubat Pazartesi günü ATV ekranlarında olacak.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: