BERGÜZAR'I AĞLATAN HEDİYE

Halit Ergenç eşi Bergüzar Korel'e 'binbir gece' unutamayacağı bir düğün hediyesi verdi.

Magazin

BERGÜZAR'I AĞLATAN HEDİYE Binbir Gece dizisindeki rol arkadaşlıkları zaman içinde aşka dönüşen ve geçtiğimiz hafta Les Ottomans Otel’de muhteşem bir düğünle evlenen Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftini şimdiden doğacak çocuklarının heyecanı sardı.

Düğün gecesi Korel’ in hamile olduğunu açıklayan Ergenç, eşine çok anlamlı bir hediye verdi. Ünlü oyuncu eğer erkek olursa bebeklerine Bergüzar Korel’in üç yıl önce ölen babası Tanju Korel’in adını koymak istediğini söyledi.

KIZ OLURSA BERGÜZAR SEÇECEK

YEŞİLÇAM’IN ünlü jönlerinden olan kayınpederi rahmetli Tanju Korel’ in
adını oğlunda yaşatmak isteyen Halit Ergenç’in bu jesti karşısında Bergüzar Korel gözyaşlarını tutamadı. Bu ay sonunda bebeklerinin cinsiyetini öğrenecek
olan Ergenç-Korel çifti kız çocuk ismi konusunda da anlaştı. Eğer bebek kız
olursa ismini Bergüzar Korel seçecek.

1970’LERİN ARANAN JÖNÜYDÜ

1944 yılında İstanbul’da doğan Tanju Korel, Perde dergisinin açtığı yarışmayı kazanarak Yeşilçam’a adım attı. Özellikle 1970’li yılların aranan jönlerinden biri olan Korel, Kara Elmas, Kanlı Sevda, Töre, Affedilmeyenler, Başlık Parası gibi 103 filmde rol aldı. Ünlü sanatçı 2005 yılında hayata gözlerini yumdu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: