Berk Oktay davasında flaş gelişme!

Oyuncu Berk Oktay ve boşanma davası açtığı eşi Merve Şarapçıoğlu’nun çıplak görüntülerinin yayınlanması ile ilgili yürütülen soruşturmada, Merve Şarapçıoğlu ve annesi ‘şüpheli’ olarak ifade verdi.

Magazin

Berk Oktay davasında flaş gelişme! Oyuncu Berk Oktay ile eşi Merve Şarapçıoğlu’nun sosyal medya hesapları hacklendiği ve çıplak fotoğraflarının paylaşılması üzerine savcılık soruşturma başlatmıştı. Savcılığın talimatıyla soruşturmayı yürüten İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı araştırmada, fotoğrafların yayınlandığı bilgisiyarların IP adreslerinin Merve Şarapçıoğlu’nun şahsi ve iş yerindeki bilgisayarlarına ait olduğunu belirledi. Diğer hattın ise Merve Şarapçıoğlu’nun annesi Sibel Asım’a ait olduğunu tespit edildi.

Berk Oktay o fotoğraflar hakkında ilk kez konuştu!

Berk Oktay o fotoğraflar hakkında ilk kez konuştu!Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre; Bu tespitler üzerine Merve Şarapçıoğlu ile annesi Sibel Asım, şüpheli olarak Siber Şube’ye ifadeye çağırıldı. Merve Şarapçıoğlu, ifadesinde fotoğrafları kendisinin paylaşmadığını öne sürerek hakkındaki iddiayı kabul etmedi. Anne Sibel Asım'ın ise, “Ben böyle şeylerden anlamam. Benim sosyal medya hesaplarımı kızım açtı. Suçlamayı kabul etmiyorum” dediği ileri sürüldü.

Ünlü isimleri dolandıran hacker çetesi çökertildi!

Ünlü isimleri dolandıran hacker çetesi çökertildi!Berk Oktay’ın avukatı Serdar Öktem yaptığı açıklamada, “Savcılığın soruşturması üzerine dosya İstanbul Siber Suçlarla Şube Müdürlüğü’ne gönderildi. Siber Suçlar, konuya ilişkin raporlarını tamamladı. Raporu bizzat inceledim. Rapora göre soruşturmanın baş şüphelisi Merve Şarapçıoğlu. Merve Şarapçıoğlu’nun annesinin soruşturmayla ilgisi yok. Merve Şarapçıoğlu annesine ait telefon hattını kullanmış. Savcılık soruşturmasını kısa sürede neticelenmesini bekliyoruz.” demişti.

Berk Oktay'ın çıplak fotoğraflarını kimin sızdırdığı belli oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: