BERK OKTAY: 'SADECE EĞLENİYORUZ'

“Arka Sokaklar” oyuncuları birlikte yemek yedi. Ekipte adı önce Çağla Kubat sonra da Zeynep Beşerler’le anılan Berk Oktay da vardı..

Magazin

BERK OKTAY: 'SADECE EĞLENİYORUZ' 'Arka Sokaklar' dizisine Polis Melek rolüyle katılan oyuncu Zeynep Beşerler'in adı, dizinin bir başka oyuncusu Berk Oktay'la birlikte anılıyor. İkili, önceki gün çekimler sonrası Etiler'deki Friday's Cafe'de yemek yedi. Daha sonra ekibe oyuncu arkadaşları Şevket Çoruh ve Çağla Kubat da katıldı. Masadan ilk olarak ayrılan Çağla Kubat'ın da adı bir aralar Berk Oktay ile anılmıştı. Kubat, konuyla ilgili soruya, “Şimdide Zeynep'le adı anılıyor. Sizce bu durum her şeyin cevabı değil mi?” diye cevap verdi. Berk Oktay'ın minibüsüyle önce Zeynep Beşerler'i yollaması sonra da taksiyle mekandan ayrılması, dedikoduları doğrular gibiydi. Beşerler, “Çıkan haberler ortada Berk'le sadece arkadaşız” derken Berk Oktay ise, “Birlikte sadece eğleniyoruz. Bunda garipsenecek bir durum yok” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: