Berk Oktay'ın köpeğiyle başı dertte!

Daha önce sahibi Berk Oktay'ı ısırdığı iddiasıyla gündeme gelen Rottweiler cinsi Cash adlı köpek, bu kez ünlü oyuncunun babasını zor duruma soktu.

Magazin

Berk Oktay'ın köpeğiyle başı dertte! Oyuncu Berk Oktay'ın Babası Serdar Oktay hakkında oğlunun köpeğini gezdirirken, köpeğin ısırdığı kişinin taksirle yaralanmasına neden olmaktan dava açıldı. Serdar Oktay hakkında bir yıla kadar hapis cezası isteniyor.

OĞLUNUN KÖPEĞİ KADINI ISIRDI

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre, geçtiğimiz yıl Ümraniye'de oğlu Berk Oktay'a ait köpeği gezdiren baba Oktay, dikkat ve özen yükümlülüğüne aykırı davranması sonucu Mine Teksabuncu adlı kadının köpek tarafından ısırılarak yaralanmasına sebebiyet verdi.

ISIRILAN KİŞİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Teksabuncu olaya ilişkin doktor raporu aldı ve Serdar Oktay'dan şikayetçi oldu. Söz konusu raporda, şikayetçinin hayati tehlike oluşturmaksızın basit tıbbi müdahale ile giderilebilir şekilde yaralandığı ifade edildi. Savcılıkta ifadesi alınan 62 yaşındaki Oktay ise üzerine atılı suçlamayı kabul etmedi.

OYUNCUYA TAKİPSİZLİK, BABAYA DAVA

Şikayete bağlı bir suç olduğu belirtilen iddianamede Mine Teksabuncu'nun uzlaşmak istemediği kaydedilirken, köpeğin sahibi Berk Oktay hakkında da “Taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma" suçundan başlatılan soruşturma kapsamında olayla ilişkisi olmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı verildi. Baba Oktay hakkında “Taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma" suçundan 3 aydan bir yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. DHA
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: