Berkay: "Ben eşimden ve Aslıhan'dan özür diliyorum"

Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay'ın kavgasının ardından Berkay cephesi sessizliğini bozdu ve Berkay'ın avukatı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Berkay: "Ben eşimden ve Aslıhan'dan özür diliyorum" Emirgan'da bir gecce kulübünde yaşanan tartışmada Arda Turan, Berkay'a kafa atmış ve burnunu kırmıştı. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'i sözlü taciz ettiği iddia edilen ve daha sonra Berkay'ın olduğu hastaneye giden Arda Turan, şarkıcıya 'Bu olaya inanıyorsan al bana sık' demişti. Bir süre sonra Arda Turan’ın silahı ateş almış ve Savcılık olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

İşte silahın ateşlendiği oda!

İşte silahın ateşlendiği oda!Yaşananların ardından Berkay'ın avukatı Ayşegül Mermer, canlı yayında açıklamalarda bulundu. İşte Magazin D'de yer alan açıklama: "Kamera görüntülerinden anlaşılacağı gibi müvekkilimin şaşkınlığı gözler önündedir. Hastaneye silahla girmek, silahla dolaşmak, o silahın bilerek ateşlenmesi bizi derinden üzmüştür. Tesellimiz merminin kimseye isabet etmemiş olmaması. Vakanın yargıya intikal ettiği anda Arda Turan'ın sosyal medya üzerinden Özlem Ada Şahin'i yalancılıkla itham etmesi, sözlü tacizi eski bir mevzuymuş gibi göstermesi konuyu saptırma çabasıdır. Arda Turan'ın yaptığı büyük bir suçtur. Bu olayda hiçbir kusuru olmayan anne adayının adına da müvekkilim üzüntü duymaktadır."

"Arda Turan cezaevine girebilir"Avukatı aracılığıyla Berkay'ın yaptığı açıklamada ise, "Öncelikle 3 gündür burada bekleyen herkese sevgilerimi iletiyorum. Berkay ve Arda önemli değil. Burada önemli olan iki kadının yaşadığı. Öncelikle ben karşı tarafın yapamadığını yapıyorum. Eşimden ve Aslıhan'dan özür diliyorum. Erkek adam kavga eder fakat sen sohbet ederken yandan yapılan saldırı alçakçadır. Ben karşı tarafa 'Şikayetçi olmamamı istiyorsanız iki şartım var; eşimden, benden, kamuoyundan, kendi eşinden özür dileyeceksin' dedim. Ancak karşı taraftan her seferinde saçma sapan açıklamalar geldiği için davamın sonuna kadar arkasındayım." ifadeleri yer aldı.

Berkay, açıklamasını sosyal medya hesabından da paylaştı. İşte o paylaşım:


Arda Turan-Berkay kavgasının görüntüleri

Arda Turan-Berkay kavgasının görüntüleriSilah kayıtları ortaya çıktı!

Silah kayıtları ortaya çıktı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: