Berkay: Ekmek parası abi ne yapacaksın?

Berkay, önceki gün eşi Özlem Ada Şahin'le Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir AVM'de alışveriş yapan ikili, daha sonra araçlarına geçti.

Magazin

Berkay: Ekmek parası abi ne yapacaksın? Berkay, önceki gün eşi Özlem Ada Şahin'le Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir AVM'de alışveriş yapan ikili, daha sonra araçlarına geçti. Eşini araçta bırakan Berkay, bir otele girerek gözlerden kayboldu. 15 dakika kadar eşini bekleyen Özlem Ada Şahin, objektiflere "Gelmedi hala" deyip gülürek poz verdi. Koşar adım aracına gelen Berkay, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demet Akalın ile Hande Yener'in barışması hakkında, "Konuşamadık Demet'le ama o mutluysa ben de mutluyum" dedi. Bir muhabirin "Murat Dalkılıç'la da kırgındınız, sizinde bir barışma durumunuz olur mu?" sorusuna şarkıcı, "İki dost arasında olan bir şey. Konuşulacak bir konu değil" diyerek konuyu kapattı. Yılbaşına tek başına sahnede gireceğini dile getiren Berkay, "Benim annem babam, Özlem'in anne babası beraber yıl başına girecekler. Ankara'da çalışıyorum. Ekmek parası abi ne yapacaksın?" ifadelerini kullandı. (Kaynak: milliyet.com.tr)

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: