Berkay Hardal ile Hira Koyuncuoğlu fotoğrafları da sildi!

Star Tv ekranlarında yayınlanan 'İstanbullu Gelin' dizisinde tanışıp sevgili olan Berkay Hardal ile Hira Koyuncuoğlu'nun ayrıldığı iddia edilmişti. O ayrılık, ikilinin Instagram hesaplarından fotoğraflarını silmeleriyle kesinleşti.

Magazin

Berkay Hardal ile Hira Koyuncuoğlu fotoğrafları da sildi! Oyuncu çift Berkay Hardal ve Hira Koyuncuoğlu, yaklaşık iki sezon rol aldıkları 'İstanbullu Gelin' dizisinde tanışıp beraberlik yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise çiftin arasının bozulduğu ve ayrılık kararı aldığı öğrenilmişti. Show TV'de yayınlanan 'Meleklerin Aşkı' dizisinde başrol oynayan Berkay Hardal'ın, yoğun iş temposundan dolayı ilişkisine eskisi kadar zaman ayıramadığı da iddialar arasındaydı.

Berkay Hardal ile Hira Koyuncuoğlu ayrıldı!

Berkay Hardal ile Hira Koyuncuoğlu ayrıldı!Berkay Hardal ve Hira Koyuncuoğlu ayrılık haberlerine rağmen birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye devam ediyorlardı. Birbirleriyle çekilen fotoğraflarını silmemeleri barışma ihtimalini akıllara getirmişti fakat düşünülen olmadı. Hira Koyuncuoğlu, ilk adımı atarak Berkay Hardal'ı takipten çıkardı ve beraber olan fotoğraflarını sildi. Koyuncuoğlu'ndan kısa bir süre sonra ise Berkay Hardal da eski aşkına ait tüm izleri sildi. Böylece evlenecekleri konuşulan çiftin aşkları son bulmuş oldu.

Hira Koyuncuoğlu: İlk görüşte aşık oldum

Hira Koyuncuoğlu: İlk görüşte aşık oldumBerkay Hardal: Sevgilim biraz inatçı

Berkay Hardal: Sevgilim biraz inatçı

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: