Berkay: Herkes haddini bilecek

Önceki akşam Nişantaşı’ndaki bir mekanda düzenlenen doğum günü partisine katılan Berkay, çıkışta bir dönem kavgalı olduğu ve yeni barıştığı Derya Uluğ ile ilgili sorulara "Herkes haddini bilecek. Bizim kimseyle bir sorunumuz yok" dedi.

Magazin

Berkay: Herkes haddini bilecek Bir dönem kavgalı olan Berkay ile Derya Uluğ, önceki akşam Nişantaşı’ndaki bir mekanda bir doğum günü partisinde bir araya geldi. Eşi Özlem Katipoğlu ile gecceye katılan Berkay, çıkışta Uluğ ile ilgili sorulara, “Biz küçük kardeşleri severiz. Herkes haddini bilecek. Bizim kimseyle bir sorunumuz yok. Evet doğru, barıştık” yanıtını verdi. Bir süre sonra mekandan çıkan Derya Uluğ’a gazeteciler, Berkay’ın sözlerini dinletti. Bunun üzerine Derya Uluğ, “Arkadaşlar bu konulara girmesek. Bu konuda konuşmak istemiyorum. Yeni barıştık, böyle söylediyse ayıp etmiş” diyerek yoluna devam etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: