Berkay ile Eren Hacısalihoğlu arasında 'Sevgilime nasıl dokunursun' kavgası!

3 hafta önce Cansu Kurtçu'nun çıktığı mekana giden Berkay Şahin, aralarında husumet olan şarkıcı Alya'nın yanından geçerken sırtına dokundu. Berkay'ın hareketine sinirlenen Alya'nın sevgilisi Eren Hacısalihoğlu, Berkay ile tartıştı.

Magazin

Berkay ile Eren Hacısalihoğlu arasında 'Sevgilime nasıl dokunursun' kavgası! Berkay üç hafta önce Fettah Can'ın eşi Cansu Kurtçu'yu sahne aldığı mekanda dinlemeye gitti. Güzel şarkıcı programın bir bölümünde Berkay'ı da sahneye davet etti. İkili birlikte şarkılar söyledi.

Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin arasında gerginlik!

Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin arasında gerginlik!Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programının haberine göre mekanda oyuncu Eren Hacısalihoğlu ve şarkıcı sevgilisi Alya da vardı. Şarkısını bitirip masasına dönen Berkay, Alya'nın sırtına dokununca adeta kıyamet koptu.

O iddiaya cevap geldi:

O iddiaya cevap geldi: "Demet ablayı aradım..."Eren Hacısalihoğlu, "Ne oluyor? Neden dokunuyorsun kıza?" dedi. İkili arasında şiddetli bir tartışma yaşandı. "Ben senin niyetini biliyorum" diyen Eren Hacısalihoğlu, araya girenler tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Berkay'ın bir süre önce Alya'ya albüm yapmak istediği sonrasında ise vazgeçtiği, bu nedenle ikilinin arasında husumet olduğu öğrenildi.

Kol saati Demet Akalın ve Berkay'ın arasını açtı!

Kol saati Demet Akalın ve Berkay'ın arasını açtı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: