Berkay, Murat Dalkılıç'ı sildi!

Berkay, baba olan Arda Turan'ı hastanede ilk ziyaret eden isimlerden biri olan Murat Dalkılıç'ı sildi. Oysa ikilinin 20 yılı aşan dostlukları vardı. İki isimde henüz şöhret olmadan önce aynı evde kalmış ve zor günleri birlikte atlatmıştı.

Magazin

Berkay, Murat Dalkılıç'ı sildi! Berkay ile Murat Dalkılıç'ın çok eski zamanlara dayanan dostluğu bitmek üzere. Oysa ikili 20 yıl önce birlikte aynı evde kalmış, zor günleri birlikte atlatmıştı. Henüz şöhret değilken omuz omuza vermiş ve bugünlere gelmişlerdi. Ama son zamanlarda zor günler geçiren Berkay, Murat Dalkılıç'ın bir hareketine oldukça kırıldı.

Berkay: Bu yolda ne gerekirse feda ederim!

Berkay: Bu yolda ne gerekirse feda ederim!BERKAY, MURAT DALKILIÇ'I SİLDİ!

Arda Turan önceki gün baba oldu. Eşi Aslıhan Doğan doğum yaptı ve Hamza Arda dünyaya geldi. Çifti ziyarete giden ilk isimlerden birisi de Berkay'ın 20 yıllık dostu Murat Dalkılıç'tı. Berkay, mahkemelik olduğu Arda Turan'la Murat Dalkılıç'ın görüşmesine çok içerledi ve dostunu defterden sildi.

Ve bebek geldi!

Ve bebek geldi!BERKAY İLE ARDA TURAN ARASINDA NELER OLMUŞTU?

Arda Turan ile Berkay bir gecce kulübünde kavga etmişti. Arda Turan'ın, eşi Özlem Ada Şahin'e asıldığını söyleyen Berkay konuşmak için Arda Turan'ın yanına gitmiş ve arkasını döndüğü sırada Arda Turan'dan gelen darbeyle burnu kırılmıştı. Ama olaylar bununla da kalmamış, hastaneye taşmıştı. Arda Turan, sonradan ruhsatsız olduğu öğrenilen silahıyla Berkay'ın ardından hastaneye gelmiş ve silah burada ateş almıştı. Yaşanan bu olayların ardından taraflar mahkemelik oldu. Arda Turan'a 12.5 yıl hapis istemiyle dava açıldı. İlk duruşma 30 Ocak'ta görülecek.

Berkay ayarı verdi!

Berkay ayarı verdi!BERKAY BUGÜN SAHNEYE ÇIKACAK!

Burnu birkaç yerinden kırılan Berkay büyük bir ameliyat geçirdi. Bu dönem de bir çok konserini de iptal etti. Ameliyat sonrası durumu merak edilen Berkay bu akşam İzmir'de sesini denemek için sahneye çıkacak. Bir mekanda şarkı söyleyecek olan sanatçı sesini deneyecek.

Arda Turan ve Berkay'ın duruşma tarihi belli oldu!

Arda Turan ve Berkay'ın duruşma tarihi belli oldu!BERKAY İLE ARDA ARASINDA YAŞANAN KAVGANIN GÖRÜNTÜLERİ:

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: