Berkay o iddialara cevap verdi!

Ünlü popçu Berkay ve 7 aylık hamile eşi Özlem Ada Şahin, önceki gün Sarıyer'de bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Kaldığı otelde olay çıkardığı haberleri ile gündeme gelen Berkay, konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Magazin

Berkay o iddialara cevap verdi! Berkay ve 7 aylık hamile eşi Özlem Ada Şahin, önceki gün arkadaşları ile Sarıyer'de bir mekanda buluştu. Arkadaşları ile birlikte yemek yiyen çift, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Berkay:

Berkay: "Özlem ne isterse yaparım!"Eşi ve 2 yaşına giren kızları Arya ile tatile çıkacaklarını söyleyen Berkay, muhabirlerin, “Otellerde sorunlu müşteri olduğunuz yönündeki haberlere neler diyeceksiniz?” sorusu üzerine açıklama yaptı.

Ünlü popçu konuyla ilgili, "Bizim rezervasyonumuz olduğu halde yaklaşık 7-8 yıldır kaldığımız otel bize bir kaç bir şey söylediler. Saçma sapan iftira attılar. Bunun olmadığını kanıtladık hukuksal olarak 2 yıl önce olan bir olay bizim hiç bir maddi talebimiz yok buradan kazanılacak herhangi bir tazminat ile Çocuk Esirgeme Kurumu'na ya da tekerli sandalye alınmasını istedim 100 tane. O dönem mağdur edildik. Menajerim ve eşimle gece uçağıyla dönmek zorunda kaldık" ifadelerini kullandı.

Berkay'ın doğacak ikinci kızının adı Zeynep'i eline dövme yaptırması dikkat çekti.

Doğacak kızlarının ismi belli oldu!

Doğacak kızlarının ismi belli oldu!Berkay sahnede büyüledi!

Berkay sahnede büyüledi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: