Berkay: "Özlem ne isterse yaparım!"

Ünlü şarkıcı Berkay, geçtiğimiz günlede bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Eşi Özlem Ada Şahin ile ikinci çocukları Zeynep'i kucaklarına almaya hazırlanan Berkay, muhabirlerin sorularını yanıtladı

Magazin

Berkay: "Özlem ne isterse yaparım!" Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken objektiflere takılan şarkıcı Berkay, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Doğacak kızlarının ismi belli oldu!

Doğacak kızlarının ismi belli oldu!Eşi Özlem Ada Şahin ile ikinci çocukları Zeynep'i kucaklarına almaya hazırlanan Berkay, "Babasının süslüsü, bir tanesi geliyor. Zeynep ismi ailemizde yoktu. Özlem de, ben de bu ismi çok seviyoruz. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin" dedi.

Kızı Zeynep için baby shower yapıp yapmayacağı sorulan şarkıcı, "Ben o konulardan hiç anlamam. Genelde Özlem ilgilenir. O ne derse odur benim için ama herkes yapabilir. Gayet normal, saygı duyarım. Ben mevlüt okutmuştum Arya'ya ama Özlem ne isterse yaparım" ifadelerini kullandı.

"MUHTEŞEM BİR ALBÜM OLDU"

Yeni albümü 80'ler 90'lar için nisan ayını işaret eden Berkay, "Çok güzel bir cover albüm oldu. İçinde Sezen Aksu'dan, birçok sanatçıya kadar şarkılar olan ve sürpriz düetler olan muhteşem bir albüm oldu" şeklinde konuştu. Berkay, röportajın ardından alışverişine kaldığı yerden devam etti.

Berkay sahnede büyüledi!

Berkay sahnede büyüledi!Berkay: Sizler sayesinde daha güçlüyüm!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: