Berkay ve Arda Turan'ın davası ertelendi!

Berkay ve Arda Turan'ın arasında görülen davanın ikinci duruşması yapıldı.

Magazin

Berkay ve Arda Turan'ın davası ertelendi! Geçtiğimiz sene bir gecce kulübünde futbolcu Arda Turan'ın, Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e "Evli olmasan seni kaçırmazdım" dediği iddia edilmişti. Bu konuşma sonrası Berkay ve Arda Turan, tartışmaya başlamış ve Turan, Berkay'a yumruk atarak burnunu kırmıştı. Davalık olan Berkay ve Arda Turan'ın Çağlayan Adliyesi'ndeki davada ikinci duruşması görüldü. Duruşmaya Arda Turan katılmazken, Berkay, Özlem Ada Şahin ve avukatları hazır bulundu.

Berkay açıkladı! Arda Turan'a bir şok daha!

Berkay açıkladı! Arda Turan'a bir şok daha!Duruşmada tanık olarak dinlenen Önder Tiryaki, her iki tarafı da tanıdığını, bir ödül gecesi sonrası mekana gittiklerini, Berkay Şahin’in eşi müşteki Özlem Şahin ile aynı masada bulunduklarını söyledi.

Arda Turan ve Özlem Şahin’in bir an konuştuğunu gördüğünü ifade eden Tiryaki, "Ben arkadaşımla konuştuğum için çok fazla dikkat etmedim. Aralarında ne konuştuklarını duymadım. Arda ile göz temasım dahi olmadı. Özlem Hanım yanıma geldi ve 'Beni Berkay'a götür' dedi. Ben de Berkay'ın yanına götürdüm." diye konuştu.

Kavganın ve yaşanan arbedenin ardından Berkay'ın yanına giderek sakin olması gerektiğini anlatan Tiryaki, "Ben Berkay'ı sakinleştirmeye çalıştığım sırada Burak Yılmaz'ın bana küfürleri oldu ve gitmemi istedi. Berkay da 'Sen git kardeşim' ifadelerini kullanınca oradan ayrıldım." dedi.

Mahkeme, eksiklerin giderilmesi ve tarafların beyanlarını hazırlamaları için duruşmayı 11 Eylül'e erteledi.

Başsavcılıkça hazırlanan iddianamede, müşteki-sanık Arda Turan'ın, "cinsel taciz, kemiklerin kırılmasına sebebiyet verecek şekilde kasten yaralama, korku, kaygı veya panik yaratabilecek tarzda silahla ateş etme ve ruhsatsız silah taşıma veya bulundurma" suçlarından 3 yıl 3 aydan 12 yıl 6 aya kadar, müşteki-sanık Berkay Şahin’in ise, "hakaret" suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor.

Berkay'dan Arda'ya gözdağı!

Berkay'dan Arda'ya gözdağı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: