Berkay'a ilginç doğum günü hediyesi!

Şarkıcı Berkay da "Mavi Tık" uygulamasıyla Instagram ve Facebook hesabını güvenceye alan isimlerden oldu. Behzat Uygur bu jestini kendi hesabından "Geç oldu, temiz oldu. Nice mutlu yaşlara güzel kalpli adam. 8 senedir ilk hediyem ama hiç eskimeyecek hep seninle olacak bir güzellik olsun istedim. Tepe tepe kullan." mesajıyla paylaştı.

Magazin

Berkay'a ilginç doğum günü hediyesi! Instagram'dan sık sık paylaşım yaparak hayranlarıyla iletişim halinde olan Berkay'a, tiyatrocu Behzat Uygur ile aynı ismi taşıyan şarkıcı oğlu Behzat Uygur'dan büyük jest geldi. Behzat Uygur'un yardımıyla, sahte ünlü hesaplarının önüne geçmek için mavi tık uygulaması başlatan Instagram'ın onay verdiği ünlülerden biri de Berkay Şahin oldu. Daha önce aynı jesti İdo Tatlıses Demet Akalın için yapmıştı. Demet Akalın da Instagram hesabından "Hesap onayı, İdom'un hediyesi. Ablasının bir tanesi teşekkürler." diyerek teşekkür etmişti. Behzat Uygur da arkadaşı Berkay Şahin için hazırladığı doğum günü hediyesini kendi Instagram hesabından "Geç oldu, temiz oldu. Nice mutlu yaşlara güzel kalpli adam. 8 senedir ilk hediyem ama hiç eskimeyecek hep seninle olacak bir güzellik olsun istedim. Tepe tepe kullan." diyerek kutladı. Behzat Uygur'un jesti üzerine Demet Akalın, Soner Sarıkabadayı, Murat Dalkılıç ve Sinan Akçıl'dan sonra şarkıcı Berkay da Instagram ve Facebook'ta "Mavi Tık"lı şarkıcılar arasına girdi. Behzat Uygur'un paylaşımına Berkay: "Teşekkürler ince düşüncen için Behzat'ım" yazarak teşekkür etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: