Berkay'dan Ahmet Kural'a sert gönderme!

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın 25'inci yaş gününü kutladığı partiye Berkay'da katıldı. Berkay, Ahmet Kural hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Magazin

Berkay'dan Ahmet Kural'a sert gönderme! Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde 25'inci yaşını Harbiye'de bulunan bir mekanda dostlarıyla birlikte kutladı. Futbolcu Arda Turan ile yaşadığı kavga sebebiyle davalık olan Berkay, gecceye katılanlar arasındaydı. Eşi Özlem Şahin ve kızı Arya'yı İzmir'e gönderdiğini dile getiren şarkıcı, muhabirlerin "Durumuz nasıl? Nasıl hissediyorsunuz?" sorularına, "Aslan gibiyim. İlk konserim biraz yordu ama kendimi iyi hissediyorum" dedi.

Oyuncu Ahmet Kural'ın şarkıcı Sıla'ya uyguladığı şiddete de sitem ederek açıklamalarda bulunan Berkay, "Eğer o iddialar gerçekten doğruysa o kişinin adam olma ihtimali yok. Kadına yapılan her türlü şiddet bir şekilde cezasını bulur. Bir erkek bir kadının kafasına nasıl vurabilir arkadaşlar? Nasıl onu sürükleyebilir? Umarım cezasını çeker" şeklinde konuştu.

Maskeli Berkay!

Maskeli Berkay!Sıla, Ahmet Kural'dan ilk kez dayak yememiş!

Sıla, Ahmet Kural'dan ilk kez dayak yememiş!Ünlü isimlerden Sıla'ya destek yağıyor!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: