Berkay'dan hodri meydan! "Bazıları gibi sahte tıklanmalarla..."

"Taburcu", "Lolita", "Ömrümün Yarı Kalanı", "Ele İnat", "İzmirli", "İnanırım", "Gel Gel", "Benim Hikayem", "Sen Varsın" , "Ey Aşk", "Yaz", "Deliler" şarkılarıyla "AraBest" ve "İz" adını verdiği konsept albümündeki şarkılarıyla müzikseverlerin kalbinde yer edinen Berkay, 'İki Hece' adını verdiği şarkısı ile yeni yıl öncesi müzikseverlere sürpriz yaptı.

Kültür-Sanat

Berkay'dan hodri meydan! "Bazıları gibi sahte tıklanmalarla..." Söz, müziği ve düzenlemesi Çağrı Telkıvıran imzası olan "İki Hece" isimli şarkısında da hayli iddialı olan Berkay, "Şarkıma güveniyorum ama asla büyük laflar etmem" dedi ve ekledi; "Bizim hiçbir şarkımız üç günde 5 milyon tıklanmıyor. Ama her şarkımız dillerde, gittiğimiz konser sayısı, en büyük göstergemizdir. Biz bazıları gibi sahte tıklanmalarla iş yapmıyoruz. Sağ olsun dinleyicim; herkese hodri meydan dediğim sahnelerde beni hiç yalnız bırakmıyor. Beni şarkı milyon tıktan bu daha çok mutlu ediyor.' dedi.


Yeni şarkısı "İki Hece" ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Uludağ, Adana, Antalya başta olmak üzere birçok şehir arasında mekik dokuyacak olan Berkay, yeni şarkımın müzikseverler tarafından çok kısa süre içinde sevilmesi beni çok mutlu etti...' diye konuştu.


Berkay Şahin'den şok çocuk açıklaması!

Berkay Şahin'den şok çocuk açıklaması!Berkay'dan eşine sürpriz doğum günü...

Berkay'dan eşine sürpriz doğum günü...Berkay'ın hayranlarından ricası!

Berkay'ın hayranlarından ricası!Özlem Ada Şahin'den romantik paylaşım!

Özlem Ada Şahin'den romantik paylaşım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: