Berkay sahnede büyüledi!

Bu yıl 18. düzenlenen Gecce Mekan Ödülleri, Swissotel The Bosphorus İstanbul'da sahiplerini buldu. Muhteşem geccenin açılışını ünlü popçu Berkay yaptı. Unutulmaz anların yaşandığı geccede ünlü şarkıcı, sahne şovları ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile müthiş bir performansa imza attı.

Kültür-Sanat

Berkay sahnede büyüledi! Türkiye'de en çok sahne alan sanatçılardan biri olan Berkay, Gecce Mekan Ödül Töreni'ndeki performansı ile büyüledi. Yıldızlar geçidinin yaşandığı geccenin açılışını yapan Berkay, davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Başarılı popçu, dillerden düşmeyen şarkıları, enerjisi bir an olsun azalmayan sahne şovlarıyla gecceye renk katan isimlerden biri oldu. Sahnede adeta devleşen ünlü popçu, hem coştu hem de coşturdu.


Sahneye dansçıları ile birlikte çıkan Berkay, muhteşem gecceyi görsel şovları ve sesiyle salladı.

Berkay sahne de yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Benim için çok kıymetli bir adam olduğu için buradayım, iyi ki de buradayım. Harika bir gecce oluyor. 40. yılı büyük saygıyla kutluyoruz ve aynı zamanda ödül alacak herkesi de şimdiden tebrik ediyorum."


Gecceye katılan seçkin davetliler, ünlü popçunun yaşattığı müzik şölenini sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: