Berkay'dan müthiş şov!

Başarılı sanatçı Berkay, geçtiğimiz gün yayınladığı yeni teklisi Deliler’i Konya Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum sahnesinde verdiği konserde ilk defa seslendirdi.

Kültür-Sanat

Berkay'dan müthiş şov! Başarılı sanatçı Berkay, geçtiğimiz gün yayınladığı yeni teklisi Deliler’i Konya Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum sahnesinde verdiği konserde ilk defa seslendirdi.

Berkay'dan davul show !

Güçlü repertuvarı ve sahne showları ile sahnelerin aranan ismi Berkay, Konya'da binlerce seyirciyi performansının etkisi altına alarak etkiledi. Yaklaşık iki saat boyunca ösahnede kalan ve şarkılarına tüm dinleyicilerin eşlik ettiği Berkay, performansın bir kısmında davul show ve ekibi ile de izleyicileri coşturdu.

Deliler şarkısını yayınladığı günün akşamı Konya'da binlerce dinleyici ile buluşan Berkay, ilk defa sahnede seslendirdiği şarkısına herkesin eşlik etmesi ile unutamayacağı bir konser ve mutlu anlar yaşadı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: