Berkay'ın duygusal anları!

Ünlü şarkıcı Berkay, önceki gün arkadaşlarıyla Kuruçeşme'de bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yedi. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan Berkay, kızı ve eşinden bahsederken duygulandı.

Magazin

Berkay'ın duygusal anları! Berkay, önceki akşam ekip arkadaşlarıyla gittiği Kuruçeşme'de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı.

Mekan çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Berkay, eşiyle birlikte çıktığı Paris tatilinin kendisine moral verdiğini söyledi. Klip çekimleriyle ilgili sorulara ise "Her şarkıma klip çekmek istiyorum fakat maliyeti çok fazla" diyen Berkay, Canavar şarkısına çektiği klipte yaşadığı zorlukları paylaştı. Her klip çekiminde ıslatıldığını ve eksi 2 derece yağmurda kaldığını belirten Berkay, kızı ve eşiyle ilgili sorularda duygulandı.

Ünlü şarkıcı, kızı Arya’nın kendisine şans getirdiğini ve babalık duygusunun kendisine hissettirdiklerini anlatırken oldukça duygulandı.

Berkay, kızı Arya için söyledikleri...

"Onun büyüklüğünü tarif edemiyorum. Karıma duyduğum aşk başka, kızıma duyduğum aşk başka... Kızım için her şeyi yaparım. Evlat sevgisi çok başkaymış." diyen Berkay'a muhabirler 'Sakalınız Arya için sorun olsa ne yapardınız?' diye sorunca "Ondan uzak kalmama neden olabilecek her şeyden vazgeçerim" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: