Berksan 5 saatte boyandı!

Ünlü sanatçı Berksan Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkarttığı "Onlar Bilmez" adlı yeni single’nı müzik severlerin beğenisine sundu.

Kültür-Sanat

Berksan 5 saatte boyandı! Sözü ve Müziği Berksan’a ait olan "Onlar Bilmez" adlı şarkısının aranjesi ise Ünlü Aranjör Turaç Berkay Özer imzası taşıyor. Dinamik alt yapısı ve farklı yorumunun yanı sıra Selim Akar fikir danışmanlığında Türkiye de bir erkek pop sanatçı tarafından ilk defa denenen Body Paint uygulaması ile gerçekleştiren imaj fotoğrafları ünlü ikili fotoğrafçılar “CLEOEKIN” tarafından çekildi. Özel alerji yapmayan vücut boyaları ile 5 saat süren bir çalışmanın sonrasında ortaya çıkan yeni imaj fotoğrafları büyük beğeni topladı.

Berksan "Onlar Bilmez" adlı yeni şarkısının klipi için ünlü yönetmen Gülşen Aybaba’nın kamerasının karşısına geçti. Billionaire Club’te 18 kişilik ekip tarafından 25 saat çekilen klipte Ünlü Sanatçı Berksan’a ünlü oyuncu Burçin Abdullah eşlik etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: