BERLUSCONİ'DEN GÖZLÜ TACİZ!

Aslında o bunu hep yapıyor. Kimseyi de takmıyor. Bu kez güzellik kraliçesine bir bakışı vardı ki... İşte o anın fotoğrafı...

Magazin

BERLUSCONİ'DEN GÖZLÜ TACİZ! Çapkınlıklarıyla tanınan İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin, son katıldığı televizyon programında, Miss Italy güzellik yarışmasını kazanan Miriam Leone'yi süzmesi, yaşlı siyasetçinin eşinin tüm uyarılarına karşın diğer kadınlara olan ilgisini azaltmadığı yorumlarına yol açtı.

71 yaşındaki Berlusconi'nin, konuk olarak katıldığı 'Porta a Porta' adlı programa katılan 23 yaşındaki güzellik kraliçesini uzun süre süzmesi gözlerden kaçmadı.

Adı birçok kez çapkınlık dedikodularına karışan Berlusconi'nin karısı Veronica, muhalif La Repubblica gazetesine verdiği ilanla, eşinin kamuoyu önünde kendisinden özür dilemesini istemişti.

Eşinin uyarılarına kulak asmayan Berlusconi'nin, geçtiğimiz aylarda, Eşit Haklar Bakanı Mara Carfagna ile flört ederken çekilen fotoğrafları basında çıkmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: