BERRAK NEDEN KAÇTI?

Ata Demirer'in gösterisini izleyen Berrak Tüzünataç'ın fotoğrafları çekilirken, görevlilerin arkasına saklanıp kaçması kafaları karıştırdı..

Magazin

BERRAK NEDEN KAÇTI? Önceki akşam BKM'de sahneye çıkan Ata Demirer'in gösterisini izlemeye gelen Berrak Tüzünataç, garip tavırlarıyla herkesi şaşırttı! Gösteriye babası ve kız kardeşiyle gelen Tüzünataç, Demirer sahneye çıkıncaya kadar ünlü komedyene kuliste eşlik etti. Ne olduysa kulis çıkışında oldu! Güzel oyuncu fotoğrafını çekmek isteyen gazetecilerden kaçmak için resmen şekilden şekile girdi!

AŞK DEDİKODUSU ÇIKMIŞTI

Fuayede fotoğrafı çekilmesin diye tiyatrodaki görevlinin arkasına gizlenen Berrak Tüzünataç'ın garip tavrı salonda da devam etti! Tüzünataç, gazeteciler koltukta otururken fotoğrafını çekmesin diye bu kez salonun dışına kaçtı! Geçtiğimiz ay hakkında Demirer'le aşk yaşadığı şeklinde dedikodular çıkan güzel oyuncunun bu hareketleri akıllarda soru işareti bıraktı!YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: