Seda Güven, Berrak Tüzünataç'ın aşkını bitirdi!

Berrak Tüzünataç ile Onur Tuna ayrılığının sebebi, Keremcem'den yeni boşanan Seda Güven çıktı.

Magazin

Seda Güven, Berrak Tüzünataç'ın aşkını bitirdi! Genç kızların son dönemdeki sevgilisi Onur Tuna'nın aşk hayatı iyice karıştı... 'Filinta' dizisiyle yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu, çekimler sırasında tanıştığı Berrak Tüzünataç'la yakınlaştı. Aşk defteri kabarık olan Tüzünataç ile Tuna'nın arkadaşlığı da kısa sürede aşka dönüştü.

GEÇEN HAFTA AYRILDILAR

Ancak ilişkileri uzun soluklu olmayan Berrak Tüzünataç ile Onur Tuna, geçtiğimiz hafta yollarını ayırdı.

OBJEKTİFLERE YAKALANDILAR

Herkes ayrılığın nedenini merak ederken Tuna'nın birkaç gün önce Seda Güven'le objektiflere yakalanması akılları karıştırdı.

İkilinin yakın çevresine göre de Berrak Tüzünataç'ın Onur Tuna'dan ayrılma sebebi Güven'di... Dedikodulara göre Tüzünataç, Seda Güven ile Onur Tuna'nın kendisinden gizli gizli görüştüğünü öğrendi.

ADRES CADDEBOSTAN

İhanete uğradığını düşünen güzel oyuncu, Tuna ile yollarını ayırdı. Yaklaşık 1 ay önce 9 aylık eşi Keremcem'den boşanan Seda Güven'le Onur Tuna'nın tıpkı geçtiğimiz akşam gibi sık sık Caddebostan'da görülmesi ise dedikoduları alevlendirdi.

Ancak Güven ile Tuna'nın yakın çevresine "Evet görüşüyoruz ama şu anda aramızda aşk gibi bir durum kesinlikle yok" dediği öğrenildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: