Berrak Tüzünataç: Ne izleyeceğime...

Berrak Tüzünataç, internetin denetlemesini sağlayacak yasa tasarısına tepki gösterdi. Tüzünataç, "Bir yetişkin olarak çocuklardan farklı içeriklere ulaşabilmenin gayet normal olduğunu düşünüyorum" dedi.

Magazin

Berrak Tüzünataç: Ne izleyeceğime... Meclis'e sevk edilen torba yasadaki bir maddeye göre, lisanslı yayın kuruluşları internet sitesinden yayın yapabilecek. Ancak bunun için ayrıca lisans almaları gerekecek, lisans almayan kuruluşların yayınları ise sulh ceza hakimince engellenebilecek. Tartışmanın büyümesi üzerine ünlüler dünyasından da tepkiler yükselmeye başladı. Fi dizisinde rol alan oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından tepkisini şu sözlerle dile getirdi. Tüzünataç, Twitter hesabından “Ne izleyeceğime kendim karar vermek istiyorum. Bir yetişkin olarak çocuklardan farklı içeriklere ulaşabilmenin gayet normal olduğunu düşünüyorum. Artık netflix’e kadar uzanan bu denetlemenin yetki alanı nerede son bulacak merak ediyorum" paylaşımında bulunarak tepkisini gösterdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: