BERRAK TÜZÜNATAÇ 'SON' DİZİSİNE DEVAM MI EDECEK?

Berrak Tüzünataç'ın "Son" isimli diziden ayrıldığı öne sürülmüştü. Ay Yapım bu haberlere gönderdiği bir basın açıklamasıyla cevap verdi..

Magazin

BERRAK TÜZÜNATAÇ 'SON' DİZİSİNE DEVAM MI EDECEK? İşte Ay Yapım'ın o açıklaması;

"Değerli Basın Mensubu,

Bir süredir çeşitli mecralarda çıkan bazı yoruma ve varsayıma dayanan haberler üzerine “Son“ projemiz hakkında bilgilendirme gereği duyulmuştur.

Bilindiği gibi "Son" dizisi kurgusu gereği farklı zaman dönemlerini anlatmaktadır. Sn. Berrak Tüzünataç halen "Son" dizisinin oyuncusudur ve canlandırdığı Alev karakteri dizinin kalan bölümlerinde de varlığını sürdürecektir. Alev karakterinin günümüz hikayesinde öleceği projenin başından beri oyuncumuzun bilgisi dahilindedir. Bu konuyla ilgili yapılan haberler ne yazık ki bilgi sahibi olmamaktan kaynaklanmaktadır. Sn Tüzünataç şirketimizin ilk kez çaliştiği bir sanatçı değildir ve umarız son calışmamız da olmayacaktır.

Özetle Alev karakterinin hikayesi dizimizin diğer zaman dönemlerinde anlatılmaya devam etmektedir. Projemiz farklı kurgusu ve doğası gereği diğer başrol oyuncularımızın da tıpkı önceki bölümlerde oldugu gibi daha yoğun, daha az ve görülmeyecegi bölümler olmuştur ve olacaktır. Bu genel prensip de oyuncularımızın bilgisi dahilindedir.

Umarız bu konular ileride de ceşitli varsayımlara neden olmayacaktır.

Bilgilerinize sunulur. "

Bunlarda ilginizi çekebilir: