Berrak Tüzünataç'tan Talat Bulut çıkışı!

Berrak Tüzünataç, 'Yasak Elma' dizisinin setinde bir çalışanı taciz ettiği iddiasıyla gündeme gelen Talat Bulut hakkında açıklamada bulundu.

Magazin

Berrak Tüzünataç'tan Talat Bulut çıkışı! Talat Bulut'un 'Yasak Elma' dizisinin setinde 19 yaşındaki bir çalışanı taciz ettiği iddia edilmişti. Talat Bulut yaptığı açıklamada iddiaları kabul etmedi ve hakkını hukuk önünde arayacağını söyledi. Taraflar arasında bu tartışmalar sürerken konuyla ilgili Berrak Tüzünataç da bir yorumda bulundu.

Tüzünataç, Twitter'dan şu paylaşımı yaptı:

Talat bey, hicbir oyuncuyla “muç muç” degilsiniz ama butun kostumculeri sarilip opuyorsunuz. Tecavuz yasasini paylastiginiz icin alkis beklemenizse enteresan,zira yasayi siz cikarmadiniz. Ve evet Talat bey,samimiyetiniz yanlis anlasiliyorsa bu sizin probleminizdir.Berrak Tüzünataç bu paylaşımına yapılan yorumların ardından da şu açıklamayı yaptı:

Bakin bu paylasimda hicbir itham yok,sadece yapilan aciklama ustune sonuca varmadan,fikirlerimi paylastim. Ona ragmen bana ofkelenen insanlar var. Düşünmemiz gereken;gercekten tacize ugramis kadin icin bunu aciklamak-tepkilere gogus germek nasil bir dirayet ve güç gerektiriyor..

Bunlarda ilginizi çekebilir: