Beş Kardeş 4. bölüm: Başeğmez Kardeşler aşka düşüyor

Pazartesi akşamlarına yeni bir soluk getiren Beş Kardeş'in yeni bölümü Başeğmez kardeşlerin aşkla olan mücadelelerine sahne olacak.

Dizi Galeri

Beş Kardeş 4. bölüm: Başeğmez Kardeşler aşka düşüyor Müslüm Gürses'in unutulmaz şarkısını yeniden dillere düşüren dizinin yeni bölümünde "Hangimiz Sevmedik Çılgınlar Gibi" aşka düşen Başeğmez kardeşlerin hikayesine eşlik edecek.

Dizinin yeni bölümünde; Fahriye ve Canan arasında sıkışıp kalan Sait vicdan muhasebesine girecek. Fahriye'nin peşinde koşarken evlenme teklif ettiği Canan'a haksızlık ettiğini kabullenen Sait, onu istemeye gidecek. Bölümde, Beş Kardeş'in kız isteme merasimi renkli anlara sahne olacak.

Aynı kadına, Şevval'e aşık olan Turgut ve Orhan'ın kahkaha dolu çaresizliğinin ekrana geleceği bölümde, iş sebebiyle takip ettiği Deniz öğretmenden hoşlanmaya başlayan Nazım'ın da başına gelenler izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak.

Ay Yapım imzalı senaristliğini ve yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstlendiği "Beş Kardeş" 9 Mart Pazartesi günü saat 20.00'da Kanal D'de ekrana gelecek.

Beş Kardeş 4.Bölüm Fragman 1
video için tıklayın...

Bunlarda ilginizi çekebilir: