Beşiktaş, Can Dostlarını unutmadı!

Beşiktaş Belediyesi, can dostlarını bu sene de unutmuyor, her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Can Dostlarımız İçin El Ele’’ etkinliğ i20 Mayıs Pazar günü Etiler Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşecek. Her köpekli katılım için sahipsiz canlara 5 kg mama bağışı yapılacak. Ayrıca çeşitli konserler ve yarışmalarla katılımcılar doyasıya eğlenecek.

Yaşam

Beşiktaş, Can Dostlarını unutmadı! Beşiktaş Belediyesi Can Dostlarını unutmadı!


Beşiktaş Belediyesi ve Farmina Pet Foods iş birliğiyle gerçekleşecek olan "Can Dostlarımız İçin El Ele" etkinliği için geri sayım başladı. Can Dostlarımız İçin El Ele etkinliğinde; sahibiyle katılan her köpek için sahipsiz canlara 5 kg mama bağışı yapılacak. Birçok dernek ve barınağın stantlarının yer alacağı etkinlikte; eğlenceli yarışmalar, konserler, söyleşiler, bilgilendirme sohbetleri ve çekilişler yapılacak, sürpriz hediyeler dağıtılacak. Ayrıca müzisyen Sinan Güleryüz sevilen parçalarını gönül dostları için seslendirecek.

Veteriner hekim- solist Nilay Tezsay da etkinlikte hayvanseverlerle birlikte olacak. Alanında uzman veteriner hekimler de katılımcılara çeşitli konularda bilgi verecek. 20 Mayıs Pazar günü Etiler Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşecek olan etkinliğe Beşiktaş Belediyesi Başkan Vekili Tahir Doğaç da katılacak. Bu anlamlı günde siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: