BEŞİKTAŞ-VIKINGUR MAÇI GECCE.COM'DA!

Kartal Ada sahillerinde! Beşiktaş UEFA Ligi'nde Vikingur karşısında tur arıyor...

Magazin

BEŞİKTAŞ-VIKINGUR MAÇI GECCE.COM'DA! BJK: 3 - 0 VIKINGUR


CANLI ANLATIM
.....................................................................................................................

90.Dakika :Hakem Mattias Gestranius maçı bitiren düdüğü çalıyor. UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme rövanş maçında temsilcimiz Beşiktaş deplasmanda karşılaşmayı 4-0 kazanarak turu geçen taraf oluyor.
90.Dakika :Beşiktaş atağında Delgado ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
90.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan şık çalımlarla ceza sahası içine girdi, Bobo'ya pasını verdi ve savunma son anda ayak koyarak Bobo'ya şut izni vermedi.
90.Dakika :Vikingur'da Hansen orta alandan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı Sverri Jacobsen yükseldi kafayı vurdu ve top kaleci Hakan'da kaldı.
90.Dakika :Beşiktaş'ta Ferrari rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
89.Dakika :4. Hakem Antti Munukka maçın sonuna 4 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
87.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail Köybaşı sol kanata atılan topa hareketlendi ama top doğrudan auta çıktı.
86.Dakika :Vikingur'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 10 numarayla Vatnhamar, Giren oyuncu 25 numarayla Hjartvard Hansen
84.Dakika :Vikingur atağında Justinussen savunmanın arkasına doğru atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.
83.Dakika :Beşiktaş atağında Uğur İnceman sol kanata doğru pasını verdi ama savunma araya girerek topu taca gönderdi.
81.Dakika :Beşiktaş atağında Delgado sağ kanatta rakibine baskı yaparak topu almak istedi ama hakem Delgado'nun faul yaptığına karar verdi.
80.Dakika :Beşiktaş'ta Uğur İnceman rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
78.Dakika :Beşiktaş atağında Delgado ceza sahası içine yerden pas vermek istedi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
76.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama top kaleci Turi'de kaldı.
74.Dakika :Vikingur'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 11 numarayla Páll Klettskard Giren oyuncu 12 numarayla Sverri Jacobsen
73.Dakika :Beşiktaş atağında Delgado ceza sahası içine arapasını verdi ama top kaleci Turi'de kaldı.
72.Dakika :Beşiktaş'ta Nihat sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu taca gönderdi.
71.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat sağ kanattan topla ilerledi, ceza sahası içine yerden pasını verdi ve kaleci Turi topu kornere gönderdi.
70.Dakika :Beşiktaş atağında Delgado sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Turi'de kaldı.
69.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sol kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
68.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail Köybaşı ileriye doğru uzun oynadı ama top doğrudan kaleci Turi'ye geldi.
66.Dakika :Beşiktaş'ta İsmail sağ kanattan korner kullandı, ön direğe ortasını yaptı, Delgado yükseldi kafayı vurdu ve top üstten auta çıktı.
65.Dakika :Beşiktaş'ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 17 numarayla Ekrem, Giren oyuncu 26 numarayla Onur
63.Dakika :Beşiktaş'ta Nihat sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
62.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Nihat sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine girdi rakibini geçerek önünü boşalttı kaleye sert vurdu ve top kaleci Turi'den kornere çıktı.
61.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat sağ korner çizgisi yanından ön direğe ortasını yaptı ama savunma Bobo'dan önce topu uzaklaştırdı.
60.Dakika :Vikingur'da Vatnhamar sağ korner çizgisi yanından serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Uğur İnceman kafayla topu uzaklaştırdı.
59.Dakika :Vikingur'da Klettskaro tekrardan oyuna dahil oldu.
57.Dakika :Vikingur'da Klettskaro tedavisi için saha dışına alındı ve maç devam ediyor.
55.Dakika :Vikingur'da Klettskaro bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.
53.Dakika :Beşiktaş atağında Erhan ceza sahası içine yerden pasını verdi ama top kaleci Turi'de kaldı.
52.Dakika :Vikingur'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 16 numarayla Djurhuus Giren oyuncu 21 numarayla Bartalstovu
50.Dakika :Beşiktaş atağında Erhan sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Bobo gelişine sert vurdu ama top auta çıktı.
49.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
47.Dakika :Beşiktaş atağında Erhan sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Turi'de kaldı.
46.Dakika :Beşiktaş ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 28 numarayla Ernst, Giren oyuncu 25 numarayla Uğur İnceman
46.Dakika :Beşiktaş ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 6 numarayla Sivok Giren oyuncu 27 numarayla Ferrari
46.Dakika :Beşiktaş hakem Mattias Gestranius'un düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.
45.Dakika :Hakem Mattias Gestranius ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 4-0 Beşiktaş'ın üstünlüğüyle sona eriyor.
43.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Bobo'nun attığı gol ile durumu 4-0 yapıyor.Quaresma sağ kanattan ceza sahası içine girdi, korner çizgisi yanından yerden altıpas içine pasını verdi ve Bobo gelişine şutunu vurarak takımının 4. golünü kaydetti.
41.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan arka direğe ortasını yaptı ama top savunmada kaldı.
40.Dakika :Vikingur atağında Justinussen sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
39.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat ceza sahası içinde savunmadan dönen topa sert vurdu ve top az farkla yandan auta çıktı.
38.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat ceza sahası içine pas vermek istedi ama savunma ayak koyarak topu uzaklaştırdı.
36.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail Köybaşı sol
34.Dakika :Beşiktaş'ta Quaresma ofsayt posizyonunda kaldı.
33.Dakika :Beşiktaş atağında Ekrem sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Bobo yükseldi kafayı vurdu ama top üstten auta çıktı.
32.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Bobo'nun attığı gol ile durumu 3-0 yapıyor.Bobo ceza sahası içinde topla buluştu, altıpas içinde dar açıdan kaleye çok sert vurdu ve top üstten ağlarla buluştu.
30.Dakika :Vikingur'da Sam Jacobsen sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
28.Dakika :Beşiktaş atağında Ekrem sağ kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma araya girerek topu taca gönderdi.
27.Dakika :Beşiktaş'ta İsmail sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
25.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Quaresma ceza sahası içinde savunmadan dönen topa sert vurdu ama top az farkla yandan auta çıktı.
24.Dakika :Beşiktaş atağında Ekrem sağ kanattan ceza sahası içine girdi, yerden Quaresma'ya pas vermek istedi ama kaleci Turi son anda ayaklarıyla topu uzaklaştırdı.
23.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat sağ çaprazdan kaleye çok sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
22.Dakika :Beşiktaş'ta Nihat sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine yerden ortasını yaptı ama top Bobo'ya çarparak auta çıktı.
21.Dakika :Beşiktaş atağında Bobo ceza sahası içinde kaleye sert vurdu ve kaleci Turi son anda topu saha içine çeldi sonrasında savunma topu kornere gönderdi.
19.Dakika :Beşiktaş atağında Zapotocny sağ kanattan ileriye doğru uzun oynadı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
17.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Ekrem ceza sahası içinde topla buluştu, sağ çaprazda açısı dar olmasına rağmen kaleye sert vurdu ve top az farkla üstten auta çıktı.
16.Dakika :Beşiktaş atağında Erhan Güven sağ kanatta topla buluştu, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
14.Dakika :Vikingur atağında Hanus Jacobsen sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ve savunmada Zapotocny kafayla topu taca gönderdi.
12.Dakika :Beşiktaş atağında Erhan sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
11.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Nihat ile 2. golü buldu.
10.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
9.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama kaleci Turi son anda topu üstten kornere çeldi.
8.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail Köybaşı sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu kornere gönderdi.
7.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top yandan az farkla auta çıktı.
6.Dakika :Vikingur'da Jacobsen sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
5.Dakika :Vikingur atağında Hansen sağ kanattan topla ilerledi ama yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.
3.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Ekrem'in attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.İsmail Köybaşı sol kanattan çalımlarla ceza sahası içine girdi, ortasını yaptı ve Ekrem kafayla topu ağlara gönderdi.
2.Dakika :Beşiktaş atağında Nihat sağ çaprazdan kaleye şut denedi ama top üstten auta çıktı.
1.Dakika :Karşılaşma Vikingur'dan Justinussen'in vuruşuyla başlıyor.
0.Dakika :İlk karşılaşma 3-0 Beşiktaş üstünlüğüyle sonuçlanmıştı.
0.Dakika :UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme rövanş maçında temsilcimiz Beşiktaş Fareo Adaları temsilcisi Vikingur ile deplasmanda karşı karşıya geliyor.Beşiktaş, UEFA Ligi 2. Ön Eleme Turu' rövanşında Faroe Adaları temsilcisi Vikingur ile deplasmanda karşı karşıya geliyor.

Toftir Stadı'nın ev sahipliği yaptığı maçı Finlandiya Federasyonundan Mattias Gestranius yönetiyor. Mücadele saat 21.00'da başladı.

Geçtiğimiz perşembe günü, BJK İnönü Stadı'nda oynanan ilk maçı Beşiktaş, Nihat Kahveci (2) ve Mert Nobre'nin golleriyle 3-0 kazanmıştı.

İlk maçı sahasında 3-0 kazanan Siyah Beyazlılar, bu turu geçmeleri durumunda bir sonraki turda, Çek Cumhuriyeti temsilcisi FC Viktoria Plzen ile eşleşecek.

VİKİNGUR - BEŞİKTAŞ

STAT: Toftir
HAKEM: Mattias Gestranius, Mikko Alakare, Marko Hanninen (Finlandiya)
VİKİNGUR: Turi Geza, H.Jacobsen, Stankovic, Vatinhammar, Klettskaro, E.Jacobsen, S.Jacobsen, Djurhuus, Justinussen, Hansen, Niclasen
TEKNİK DİREKTÖR: Martin Olsen
BEŞİKTAŞ: Hakan, Ekrem, Ferrari, Sivok, İsmail, Quaresma, Ernst, Ekrem, Delgado, Nihat, Bobo
TEKNİK DİREKTÖR: Bernd Schuster
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: