BEŞİKTAŞ'IN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU!

Beşiktaş'ın 33. başkanı Fikret Orman oldu! Demirören'in ardından kongreye giden Beşiktaş'ta Fikret Orman, iki rakibi Bülent Deriş ve Nazmi Koca'ya büyük fark atarak 14 sandıkta başkanlığı matematiksel olarak garantiledi!

Magazin

BEŞİKTAŞ'IN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU! Beşiktaş'ın olağanüstü seçimli genel kurulu, Fikret Orman'ın zaferiyle sonuçlandı! Orman, iki rakibi Bülent Deriş ve Nazmi Koca'ya büyük fark atarak 24 sandıktan 14'ü sayılmışken Beşiktaş'ın 33. başkanı olmayı garantiledi. 24 sandık sonucunda ise oy sayısı 4.027'ye ulaşan Fikret Orman, siyah beyazlı kulübün 33. başkanı seçildi.

KATILIM ORANI %50'Yİ BULMADI

Genel kurulda, önce Kongre Divan Kurulu belirlendi. Başkan adayı Fikret Orman ve arkadaşlarının verdiği önergeyle, Uluç Gürkan, Kongre Divan Başkanlığı'na oy birliği ile seçildi.

İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu'nda başlayan genel kurulda daha sonra oy verme işlemine geçildi. Aidatını yatıran 11.611 üyeden 4.623'ü oy kullandı. 24 sandıktaki oy kullanma işleminin ardından sayıma geçildi.

ORMAN İLK SANDIKTA BELLİ ETTİ

Kongrede favori gösterilen Fikret Orman, beklentileri haklı çıkardı ve ilk sandıktan itibaren rakiplerine büyük fark attı. 14 sandık sayıldıktan sonra Orman matematiksel olarak seçimi kazanmayı garantiledi. Tüm sandıkların sayımı tamamlandığında 4.027 oya ulaşan Orman böylece Beşiktaş'ın 33. başkanı oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: