Beşiktaş'ın yeni hocasını açıkladı

Beşiktaş Kulübü'nde bugün yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul sonunda yeniden başkanlığa seçilen Fikret Orman, ilk konuşmasını yaptı..

Diğer Haberler

Beşiktaş'ın yeni hocasını açıkladı Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleştirilen seçim sonrası konuşan Fikret Orman, "Beşiktaş artık şampiyonlukları çok istikrarlı bir şekilde yaşayacak" dedi.


Fikret Orman, şöyle konuştu;

"Şahsım ve arkadaşlarım adına sizlere çok teşekkür ediyorum; seçim geride kalmıştır, herkesi kucaklayacağız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Beşiktaş için çalışacağız; güzel bir stat yapıp, 3 sene içinde borçsuz kulüp olacağız. Beşiktaş, artık şampiyonlukları istikrarlı yaşayacak. Bize inandınız, güvendiniz. İnanın sizi hiç mahcup etmeyeceğiz."

Beşiktaş JK Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Başkan: Fikret Orman

ASİL ÜYELER

Ahmet Nur Çebi, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Umut Güner, Yalçın Kaya Yılmaz, Melih Sami Esen, Metin Albayrak, Ahmet Ürkmezgil, Faik Akdil, Erdal Torunoğulları...

YEDEK ÜYELER

Erdal Karacan, Berkan Gocay, Emre Kocadağ, Hakan Özköse, Ahmet Mete Vardar

YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜN ROBERT PROSİNECKİ OLMASI BEKLENİYOR

Öte yandan Beşiktaş'ta yeni teknik direktörün yarın netleşmesi bekleniyor. Siyah-beyazlı takımda, Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki'nin yeni teknik direktör olması beklenirken, bu konudaki resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağı bildirildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: