Best Model Of Turkey 2017 birincileri belli oldu!

Bu yıl 30’uncu kez düzenlenen “Best Model Of Turkey 2017”nin birincileri belli oldu. Kadınlarda Aslıhan Karalar, erkeklerde ise Efe Sorarlı, "En İyi Model" seçildi.

Kadın

Best Model Of Turkey 2017 birincileri belli oldu! "Best Model Of Turkey 2017"nin en iyileri Kıbrıs’ta belli oldu.

Girne'deki bir otelde düzenlenen yarışmada kadınlarda 18 yaşındaki Ankaralı Aslıhan Karalar ve erkeklerde ise 17 yaşındaki Eskişehirli Efe Sorarlı "En İyi Model" olarak 1. seçildiler. Birinciler, daha sonra taç giydiler.

Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil’in sunuculuklarını yaptığı geccede bin 700 aday arasından seçilen 32 kız ve erkek finalist podyuma çıktı. Yarışmanın jüri üyeleri arasında ise Şevval Sam, Nil Burak, modacı Fevziye Çamer, modacı Levon Kordonciyan gibi önemli isimler de vardı. Best Model Of Turkey’in bayan birincisi Aslıhan Karalar Londra King’s College’da işletme ve sosyal bilimler dalında eğitim görüyor.

Aslıhan Karalar, jürinin tamamından tam not alarak birinci oldu. Best Model Of Turkey’in bay birincisi Efe Sorarlı ise Lise son sınıf öğrencisi. Aslıhan Karalar ile Efe Sorarlı Türkiye’yi Aralık ayında Paris’te yapılacak olan “Best Model Of World 2017”de temsil edecekler.

Yarışmada ikinciliği Ela Yörüklü ve Ege Semih Erken, üçüncülüğü Burcu Kavaklı ve Uygar Taze alırken, Metehan Sancaktar ve Selen Kılıç “Best Photomodel”, Tifaniy İnci Kurak “Best Grace”, Aykut Akın “Best Gentelman”, Ecem Nur Ekşioğlu ve Yunus Emre Özden “Best Catwalk”, Merih Öztürk ve Burak Alp Çatak ise “Best Promising” seçildiler.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: