Best of Dijital yarışmasında dijitalin en iyileri seçildi

Hızla gelişen ve değişen iletişim teknolojileriyle birlikte bizlerin de aktif olarak kullandığı iletişim mecraları değişti, trendlerimiz çağa ayak uydurarak dijitalleşti.

Yaşam

Best of Dijital yarışmasında dijitalin en iyileri seçildi Günümüzün büyük birçoğunu içerisinde geçirdiğimiz, 4. Sanayi devrimi olarak nitelendirilen dijital dünyanın binlerce oyuncusunun arasından tabi ki sıyrılarak herkesin beğenisini kazanmış projeler, girişimciler ve kullanıcılar mevcut.

Şişli Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde gerçekleşen Best Of Dijital ödüllerinde, Bankacılıktan medyaya, eğlenceden sosyal sorumluluğa kadar birçok farklı alanda giderek büyüyen dijital yatırımların en başarılarını bizzat kullanıcılar tarafından seçtiği bir ödül töreni olarak doğdu ve gerçekleşti.

Best Of Dijital ödülleri genel koordinatörü Adem Metan yedi gün süren oylama sürecinde www.bestofdijital.com’a toplamda 234.678 kişi ziyaret etti ve oy kullandı. Bu sonuçlar aslında reklam verenler içinde büyük bir veri ilerleyen yıllarda reklam bütçelerinin bu piyasada ne denli rol oynayacağını ön göre biliyoruz ifadesini kullandı.


Yılın En İyi Facebook Fenomeni / BAHO
Yılın En İyi twitter Fenomeni / PUCCA
Yılın En İyi Dijital haber platformu / Onedio
Yılın En İyi Mobil Uygulaması / Getir
Yılın En İyi Dijital Tv Platformu / BluTV
Yılın En İyi Dijital kampanyası / Filli Boya #AncaBeraber
Yılın En İyi Toplumsal Projesi / İbbWiFİ
Yılın En İyi Youtube Kanalı / Kafalar
Yılın En İyi İnstagram Fenomeni / Atakan Özyurt
Yılın En İyi Dijital Alış Veriş Platformu / hepsiburada.com
Yılın En İyi Müzik Platformu / Fizy
Yılın En İyi Mobil Bankası / Ziraat Mobil
Yılın En İyi İnternet Dizisi / Fİ
Yılın En İyi Radyo Platformu / PowerAPP

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: