Best Restaurant Summer 2016 bugün HT Magazin'de!

Gecce Yayın Grubu tarafından hazırlanan ve Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Cıvaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Mehmet Yaşin, Mike Norman, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Müge Akgün ve Olcayto Ahmet Tuğsuz gibi Türkiye’nin en iyi gurmelerinin seçimlerinden oluşan Best Restaurant Summer – 2016 çıktı!

Diğer Haberler

Best Restaurant Summer 2016 bugün HT Magazin'de! Ve Türkiye’nin lezzet ve eğlence kılavuzu olan Best Restaurant Summer-2016'ın ilanı bugün HT Magazin'de yer aldı..


Best Restaurant Summer 2016'da neler var?

İstanbul’dan, Güney’den ve yurt dışının en popüler lokasyonlarından yazlık mekanlar, beachler, gecce kulüpleri, barlar, restoranlar ve otellerden oluşan Best Restaurant Summer / 2016, 26. sayısı için baştan aşağı yenilendi. Ve rengarenk, cıvıl cıvıl bir tasarımla karşınızda.

Bodrum, Çeşme, İzmir, Antalya ve Kıbrıs’a ek olarak yeni bölgeler eklendi. Bu sayıdan itibaren Cunda’nın, İbiza’nın, Mykonos’un, Los Angeles’ın ve Miami’nin de en ayrıcalıklı mekanları Best Restaurant Summer / 2016’daki yerini aldı.
Kenan Erçetingöz başkanlığında oluşturulan ve Güngör Uras, Güneri Cıvaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Mehmet Yaşin, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Müge Akgün, Mike Norman, Dilara Koçak, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Arda Türkmen’den oluşan Gecce Gurme Kurulu’nun değerlendirmeleri ve mobil editörlerin seçimleriyle son derece doğru yönlendirmeler yapan Best Restaurant Summer / 2016 yaz boyunca size rehberlik edecek.


Her sayısı Türkçe & İngilizce olarak 40 bin adet basılan Best Restaurant Summer / 2016; her yaz olduğu gibi bu yaz da Türkiye’nin en seçkin 5 yıldızlı otellerinin odalarına misafir olacak.

Bu ayrıcalıklı ve özel dergiyi; Yaysat bayilerinden, D&R’lardan ve Londra, Paris Amsterdam, Milano gibi uluslararası havaalanlarındaki tüm kitapçılardan temin edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: