Best Restaurant Summer 2016 çıktı…

Şimdi tatil zamanı…Plan, programlarınızı yaptınız mı? Nereye gideceksiniz, nerede kalacaksınız, hangi mekanlarda eğleneceksiniz? Her şeyi netleştirdiniz mi? Peki hangi mekan açıldı, hangilerine mutlaka gitmelisiniz, kaç para vereceksiniz, bu yaz sizi hangi sürprizler bekliyor, hangi plajı tercih etmelisiniz, Güney’de bu yaz hangi mekanlar moda olacak, peki ya İbiza, Mykonos ve Miami’de son durum ne? Tüm cevaplar tabii ki Best Restaurant Summer / 2016’da…

Diğer Haberler

Best Restaurant Summer 2016 çıktı… İstanbul’dan, Güney’den ve yurt dışının en popüler lokasyonlarından yazlık mekanlar, beachler, gecce kulüpleri, barlar, restoranlar ve otellerden oluşan Best Restaurant Summer / 2016, 26. sayısı için baştan aşağı yenilendi. Ve rengarenk, cıvıl cıvıl bir tasarımla karşınızda.

Bodrum, Çeşme, İzmir, Antalya ve Kıbrıs’a ek olarak yeni bölgeler eklendi. Bu sayıdan itibaren Cunda’nın, Ibiza’nın, Mykonos’un, Los Angeles’ın ve Miami’nin de en ayrıcalıklı mekanları Best Restaurant Summer / 2016’daki yerini aldı.
Kenan Erçetingöz başkanlığında oluşturulan ve Güngör Uras, Güneri Cıvaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Mehmet Yaşin, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Müge Akgün, Mike Norman, Dilara Koçak, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Arda Türkmen’den oluşan Gecce Gurme Kurulu’nun değerlendirmeleri ve mobil editörlerin seçimleriyle son derece doğru yönlendirmeler yapan Best Restaurant Summer / 2016 yaz boyunca size rehberlik edecek.

Puanlama sistemi değişti

Gecce Gurme Kurulu’nun 3 yıldız üzerinden değerlendirdiği mekanlar bu yaz 10 puan üzerinden değerlendirilmeye alındı. Ve 5’in altında puan alan mekanlar ne yazık ki yıldızlandırılmadı.


Bu yaz da bizimle güzel

Her sayısı Türkçe & İngilizce olarak 40 bin adet basılan Best Restaurant Summer / 2016; her yaz olduğu gibi bu yaz da Türkiye’nin en seçkin 5 yıldızlı otellerinin odalarına misafir olacak.

Bu ayrıcalıklı ve özel dergiyi; Yaysat bayilerinden, D&R’lardan ve Londra, Paris, Amsterdam, Milano gibi uluslararası havaalanlarındaki tüm kitapçılardan temin edebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: