Beste Açar, İpek Açar'a öfke kusuyor!

Beste Açar Havaron babası Kayahan yoğun bakımdayken hesabından 687 bin TL çekildiğini iddia etmiş ve İpek Açar'a dava açmıştı. Buna karşı Beste Açar Havaron'un kredi kartı borçlarının ve oğlu Oben'in eğitim masraflarının Kayahan ile İpek Açar'ın ortak hesabından karşılandığı iddia edildi. Hatta İpek Açar'ın bu durumu mahkemeye sunacağı söylendi. Beste Açar Havaron bu gelişme üzere sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

Magazin

Beste Açar, İpek Açar'a öfke kusuyor! Beste Açar Havaron ile İpek Açar arasındaki savaş her geçen gün şiddetini artırıyor. Havaron, babası Kayahan’ın hesabından para çektiği için dava açtığı üvey annesi İpek Açar’a bu kez Facebook hesabından yüklendi. Havaron, Açar için, “Hayatımıza kara bulut gibi çöktün. 17 yaşında baban yaşında adamla 6 yıl birlikte yaşayıp çocuk kalbimi parçaladın. Sonra da akıl oyunlarıyla evlenip çocuk doğurdun” ifadelerini kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: