Bestelerin efendisi Bülent Özdemir Al Bushra'da

Hilton İstanbul’un 9.katında yer alan Al Bushra’da müthiş Boğaz manzarası, Lübnan ve Antakya mutfağının eşsiz yemekleri, seçkin şarap menüsü, şık sunumu ve renkli eğlencesiyle lezzetli ve keyifli gecceler yaşamaya hazır mısınız?

Diğer Haberler

Bestelerin efendisi Bülent Özdemir Al Bushra'da “Bestelerin Efendisi” olarak bilinen Bülent Özdemir ve eşsiz yorumuyla Hande Dönmez her Cuma ve Cumartesi Al Bushra’da sahne alıyor.


Yaptığı birbirinden özel şarkılarla ülkemizde müzik kalitesini daima yukarılara taşımış çok önemli bir müzik adamı ve gitar virtüözü olan Bülent Özdemir’in besteleri arasında; Kaçak, Cennet, Lale Devri, Sana Değer ve Begonvil şarkıları yer almaktadır.


Gitarı sol elle ve ters çevirerek çalması nedeniyle Türkiye’nin Carlos Santana’sı olarak bilinen Bülent Özdemir, partneri Hande Dönmez ile Al Bushra’da eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatıyor.
Bu keyifli atmosferi sevdiklerinizle paylaşmak için sizde yerinizi ayırttın…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: