Bestemsu Özdemir ve Çağatay Ulusoy aşk mı yaşıyor?

Geçtiğimiz günlerde bir mekanda Çağatay Ulusoy ile birlikte eğlendikleri iddia edilen ve yeni bir aşka yelken açtığı öne sürülen Bestemsu Özdemir, aşk iddialarına cevap verdi.

Magazin

Bestemsu Özdemir ve Çağatay Ulusoy aşk mı yaşıyor? "Meryem" dizisinde rol alan oyuncu Bestemsu Özdemir, avukatı aracılığıyla Çağatay Ulusoy'la aşk yaşadığına dair iddialara açıklık getirdi.

Bestemsu Özdemir eski aşkı Can Yaman ile pişti oldu!

Bestemsu Özdemir eski aşkı Can Yaman ile pişti oldu!Bir süre önce Çağatay Ulusoy ve Bestemsu Özdemir’in Emirgan’da bir mekanda birlikte eğlendiği iddia edilmiş, ilikinin yeni bir aşka yelken açtığı önü sürülmüştü. Bestemsu Özdemir, bu aşk iddialarını yalanladı.

Çağatay Ulusoy'un gecce kaçamağı!

Çağatay Ulusoy'un gecce kaçamağı!İşte güzel oyuncu Bestemsu Özdemir’in o açıklaması:

“Son günlerde, müvekkilim Bestemsu Özdemir ve yakın dostlarıyla yakıştırmalar yapılmak suretiyle asılsız haberler yapıldığını üzülerek görmekteyiz. Yapılan habelerde, müvekkil ve yakın dostları, zaman, mekan ve içerik olarak gerçekliği olmayan anlatımlara konu edilmekte; bu anlatımlar, haberin görmesi umut edilen ilgi düzeyinde kaleme alınarak haberleştirilmekte ve yorumlanmaktadır. Ülkemizin halihazırda bulunduğu bu önemli süreçte, konusu ne olursa olsun, doğru olanı ‘haber verme’ çabası içerisinde olan kıymetli tüm basın mensuplarını tenzihle, gerçeği yansıtmayan, özü saptırılmış olayları ‘haber yapma’ çabası içinde olan herkese, her kuruma üzüntülerimizi arz eder, müvekkil hakkında yapılan ve gerçekliği olmayan bu tür haberlerin işbu açıklamamızdan sonra yayınlanmaya devam etmesinin haksız eylemin devam niteliği taşıyacağını, yasal her türlü talep, dava ve şikayet hakkımız saklı kalmak kaydıyla, ilgililere ve kamuonuya saygıyla bildiririz.”


Bestemsu Özdemir: Biz sadece rol arkadaşıyız

Bestemsu Özdemir: Biz sadece rol arkadaşıyız

Bunlarda ilginizi çekebilir: