Beyaz Show'u bitirdi mi?

Bu yıl canlı yayında yaşadığı olaylar nedeniyle kariyerindeki en zor yılını geçiren Beyazıt Öztürk, hakkında şovmenliği bırakacak iddialarını magazin yazarı Esin Övet değerlendirdi.

Magazin

Beyaz Show'u bitirdi mi? İşte Esin Övet'in ünlü şovmen hakkında yazdıkları:

Beyaz Show'da şok protesto: Yayın kesildi!

Beyaz Show'da şok protesto: Yayın kesildi!"Geçen akşam bir masadayım. Sektörden 2 kişi kendi aralarında Beyaz’ı tartışıyor. Biri “Beyaz bu sene final yaptı. Çaktırmadı ama dönmeyecek yeni sezona” diyor, diğeri de “Yok olur mu? Yeni sezon için acayip fikirleri var üstelik. Dönecek, dönecek” diyor. Israrla biri “Dönecek” diyor, biri “Dönmeyecek” diyor. Bizler de pinpon maçı izler gibi kafamızı bir o yana bir bu yana döndürüyoruz.

Beyaz Show bitiyor mu?

Beyaz Show bitiyor mu?Malum olaylar yaşandıktan sonra Beyaz kendini az biraz çekti geriye ya, herkes bir şeyler söylüyor. Ama olayları bırakın, ben kendimi bildim bileli Beyaz her sene bırakacak. Daha doğrusu “Bıraksın artık kaç sene oldu” diyenler o kadar çok ki. Yahu bir durun. Adam final yaparsa üzülün. Sevinmeyin. Amerika’da yıllarca şov programı yapan var. Memlekette herkes onu sarıp sarmalıyor. Hatta “Beyaz bıraksın” diyenler bir yandan da “Adamlar bak yıllardır program yapıyor izlettiriyor” diyorlar.

Beyaz 'Barcelona'ya yerleşti' iddiasına Beyaz Show'da yanıt verdi

Beyaz 'Barcelona'ya yerleşti' iddiasına Beyaz Show'da yanıt verdiAma iş bizim insanımıza geldi mi “Bıraksın artık” oluyor. Anlamak mümkün değil. Gerçekten mümkün değil. Beyaz 20 yılı devirmiş; alkışlayacaklarına söylenmedik söz kalmıyor. Ama pardon bizim insanımız alkışlamaz. Direkt köstekler."

Fotoğraflar için tıklayınız...

Ayla Çelik'ten açıklama! Beyaz'la aşk yaşıyor mu?

Ayla Çelik'ten açıklama! Beyaz'la aşk yaşıyor mu?Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk'ten beklenen klip!

Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk'ten beklenen klip!

Bunlarda ilginizi çekebilir: