BEYAZ ÇOCUKLUĞUNU ANLATTI!

Beyazıt Öztürk, katıldığı Mahya Işıkları programında Ankara'da geçirdiği çocukluk yıllarını izleyicilerle paylaştı. Beyaz, nasıl bir çocuktu? İşte yanıtı...

Magazin

BEYAZ ÇOCUKLUĞUNU ANLATTI! Sunay Akın'ın sunduğu 'Mahya Işıkları' programına konuk olan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, çocukluğunun Ankara Yenimahalle'de geçtiğini anlattı.

O zaman bir mahalle kültürü olduğunu ve bunun insanları bir arada tuttuğunu anlatan Beyazıt Öztürk, babası ve abisinin etkisiyle Aziz Nesin'in kitaplarını elinden bırakmadığını belirtti. Tarihe de çok meraklı olduğunu ve gazetelerin verdiği tarih ansiklopedilerini okumaktan büyük keyif aldığını söyleyen Beyaz, çoğu zamanını da sokakta geçirdiğinden bahsetti.

Sokaklarda arkadaşları ile gezip, tozarken annesinin pencereden kendisine 'Ezan okundu, eve gel' diye bağırdığını hatırlatarak, 'Namaz kılmıyorum yani niye... Dışarıda top oynuyoruz yani...' diyerek bunun kendisine çok mantıksız geldiğini ifade etti.

Çeşitli oyunlar sırasında vücudunun farklı yerlerinden yaralandığını belirten ünlü şovmen, iz bırakan bu yaralarını sevdiğini, çünkü onların geçmişte yaşadığı şeyleri kendisine hatırlattığını sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: