Beyaz elbise ile kombin yapmanın 5 yolu!

Yaz dönemi biterken esmerleşen ten için en favori parçalarından olan beyaz elbiseler ofis stilinden, günlük stile kadar pek çok farklı şekilde kullanılmaya uygun. İşte sizler için derlediğimiz beyaz elbiseyi giymenin 5 farklı yöntemi...

Kadın

Beyaz elbise ile kombin yapmanın 5 yolu! GÜNLÜK STİL
Farklılaşmak istiyorsanız, beyaz elbisenizi daha cool ve günlük stilde kullanmak için üstüne pamuksu ya da transparan tülden tişört giyebilirsiniz. Üzerinize alacağınız kot ceket ve iddialı renkte çanta-ayakkabı ikilisi ile dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

ASİ VE SALAŞ
Daha asi ve salaş bir tarz için beyaz elbisenizin içine tişört giyip belinize gömlek bağlayarak ve ayağınıza da bot giyerek kombininizi tamamlamanızı öneririz. Hem bahar hem yaz döneminde bu tip kombinleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

PANTOLON VE KİMONO ETKİSİ
Elbiselerin altına pantolon giymek bir dönem oldukça modaydı. Henüz etkisini yitirmemişken sıra dışı bir kombin için siz de pantolon ve kimono ikilisi ile şık görünebilirsiniz. Renkli ve desenli bir pantolon dikkat çekici olacaktır.

GÖMLEK İLE TAMAMLA
Hafta sonu rahatlığını yansıtmak için tiril tiril giydiğiniz beyaz elbiseyi, içine çizgili bir gömlek ve üstüne şık bir blazer ceket ile ofis stiline kolaylıkla uyarlaamanız mümkün.

GECCE ETKİNLİĞİ
En zamansız önerilerden biri ise beyaz elbiseyi bir gecce etkinliği için değerlendirmek olacaktır. Minik bir çanta, belde şık bir kemer ve zarif bir açık ayakkabı ile anında geccede göz kamaştırabilirsiniz!

Kırmızı elbiseyle doğru kombin nasıl yapılır?

Kırmızı elbiseyle doğru kombin nasıl yapılır?

Bunlarda ilginizi çekebilir: